| sadowod.com | vivaspb.com |

Kapi- ja niššimoodulid

Koostöös Eesti suurima liugustetootja, Structo Industry OÜ-ga, oleme välja töötanud hulga lihtsaid, kuid samas ka kõige nõudlikumatele vajadustele vastavaid kapi- ja nishimooduleid, mida omavahel kombineerides, saate tulemuseks just Teile sobiva garderoobikapi lahenduse.

Moodulsüsteemi detailid toodetakse 18mm paksusest melamiinplaadist. Detailide servad on kaetud spetsiaalse 1,0mm paksuse ABS servakandiga. Riiulite kandesüsteemina on kasutusel tugevad, kuid üsna märkamatud ja riiulisse süvistatud metallist toolex riiulikandurid.

Lisaks valgele melamiinile leiate toonivalikust hulgaliselt erinevaid puidu ja ühevärvilisi materjale.

garderoobisüsteemid

Kuna nišši ehitatava garderoobisüsteemi puhul on olemas juba ruumi seinad ja lagi, siis võib soodsama hinna saavutamise nimel kasutada standardkõrgusega niššimooduleid. Kapimoodulite ja niššimoodulite erinevus seisneb nende kõrguses ja sügavuses. Lisaks puudub niššimoodulites kapi lagi.

NB! liuguksed saate tellida siiski vastavalt ruumi kõrgusele ja nišši kogulaiusele!!!

Moodulsüsteem on üles ehitatud nii, et osa mooduleid on standartse ja teised seevastu muudetava laiusega. Standard- ja muudetava laiusega mooduleid kokku sobitades saategi tellida endale kogu garderoobikapi või niššilahenduse mõõtudes, mis vastab Teile vajalikule laiusele ja kõrgusele.

* Kapimoodulite väliskülje sügavus on 600-640mm ja sisemiste vaheseinte ja riiulite sügavus vastavalt 500-540mm, mis on piisav, et kapp mahutaks ära Teie riidepuutorule riputatavad riided ja varrukad ei segaks liuguste kasutamist. Samuti sobib see sügavus korvide ja sahtlite kasutamiseks teie garderoobis. Kapimoodulite kõrgus vastavalt soovile, kuid maksimaalselt 2700mm.

* Niššimoodulite sügavus 500-540mm ja kõrgus kuni 2092mm. 500-540mm on piisav korvide ja sahtlite kasutamiseks ning ka riputatavate riiete jaoks. Samuti on kõrgus 2092mm piisav, et saaksite kaks riidepuutoru teineteise kohale.

Tulemuseks on garderoobikapp või niššilahendus, mis kasutab maksimaalselt ära Teie koju või kontorisse garderoobiks planeeritud ruumi.

Sisene liuguste ja garderoobi tellimise süsteemi siit!