| sadowod.com | vivaspb.com |

Alumiiniumraamiga ühepoolsed liuguksed

CLASSIC

Liuguks Classic

Aegumatu liugusteklassika. Trendika kitsa alumiiniumprofiiliga liuguks, mis rõhutab uksesisu materjali. Püstprofiili laius eestvaates on kõigest 17mm. Kitsas alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1200*2750mm. Üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. Classic liugustele on võimalik lisavarusutsena lisada nn "SOFT STOPPER" ehk siis ukse pehme sulguri süsteem, mis esmalt pidurdab liugkse liikumise hoo ja siis tõmbab ukse vaikselt kinnisesse asendisse. Liuguksed CLASSIC on ühelt poolt vaadeldavad ja seetõttu mõeldud kasutamiseks peamiselt garderoobikappide ustena.

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, tumehall (RAL 7024), MUST, kirss, pöök. Lisaks on kõiki ukseraame võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile meeldivat tooni.
Vaata ka: Liuguste sisumaterjalid...

Liuguks Classic profiil Liuguks Classic profiil

 

ELEGANCE

Liuguks Elegance

Elegantse ning trendika alumiiniumprofiiliga liuguks, mis rõhutab uksesisu materiali. Püstprofiili laius eestvaates on kõigest 20mm. Kitsas alumiiniumprofiil võimaldab valmistada uksi suurusega kuni 1200*2750mm. Üla- ja alarattad on varustatud kinniste kuullaagritega ning alasiinist väljahüppamist takistava vedrumehhanismiga. Elegance liugustele on võimalik lisavarusutsena lisada nn "SOFT STOPPER" ehk siis ukse pehme sulguri süsteem, mis esmalt pidurdab liugkse liikumise hoo ja siis tõmbab ukse vaikselt kinnisesse asendisse.

Raami tooni valik: hõbe, valge, pronks, tumehall (RAL 7024). Lisaks on kõiki ukseraame võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile meeldivat tooni. Selle profiili juures on üks piirang: uksesisuna saab kasutada vaid 18mm melamiinmaterjale.
Vaata ka: Liuguste sisumaterjalid...

Liuguks Elegance profiil Liuguks Elegance profiil