Liuguste ja garderoobimoodulite tellimissüsteem

Vali kas soovid alustada liugustest või kapimoodulitest.
Liuguksed
Kapimoodulid

Abiks tellimuse vormistamisel või kapi hinnakalkulatsiooni moodustamisel

1.     Avaleht.

1.1      Liuguste ja kapimoodulite tellimisüsteemi avalehel valige esmalt kas soovite alustada liugustest või kapimoodulitest. Klikake soovitud valikul ja teid suunatakse edasi vastavasse alamjaotusesse. 

2.     Liuguksed.

2.1   Valige soovitud liuguste arv avas.

2.2   Määrake vasakul ekraani servas liuguste ava mõõdud ja muud parameetrid.

2.3   Soovi korral võite muuta liuguste sisumaterjelide jaotust ja kasutatavaid materjale. Tehke seda liikudes hiirega liugukse joonisele.

2.4   Uksi on võimalik joonisel nihutada vasakule ja paremale, neid kustutada ja kopeerida. Kasutage selleks liuguste joonise all olevaid nuppe: "<",  ">",  "X" ja "&"

2.5   Liuguste hind arvutatakse automaatselt pärast iga muudatust uuesti.

2.6   Kui olete liuguste kujundusega valmis, võite valida, kas soovite vormistada tellimuse või vajate liuguste taga ka riiulisüsteemi (kapimooduleid). Vajutage sobivale nupule ekraani all parema nurgas.

3.     Kapimoodulid

3.1  Valige ette antud moodulite seast teile sobivad klikates soovitud mooduli all olevale nupukesele "VALI". Valitud moodul lisatakse joonisesse.

3.2   Kapi joonise muutmiseks võib mooduleid igal ajal lisada, kustutada või vahetada nende asukohta joonisel. Kasutage selleks nuppe  "<",  ">",  "X"  .

3.3  Soovi korral võite muuta iga mooduli laiust klikates mooduli all oleval numbril. Osade moodulite laiust on võimalik muuta oma suva alusel ja teistel moodulitel avanevad valikuvariandid. Moodustunud kapi kogulaiuse leiad vahetult joonise all paremas servas.

3.4   Moodulite kõrgusi joonisel muuta ei saa, kuid soovi korral tuleks see kirjutada tellimuse vormistamisel muude kommentaaride lahtrisse.

3.5   Soovi korral saate valida ka kas soovite kapile lage või mitte.

3.6   Ekraani vasakpoolses servas leiate materjalivaliku, mis on jaotatud viide erinevasse hinnaklassi. Palun valige soovitud materjal klikates vastaval materjalitoonil. Joonise all muutub valitud hinnaklass tumedamaks.

3.7   Kui olete kapi joonise valmis saanud, valige kas soovite vormistada tellimuse või soovite minna liuguste tellimuse juurde. Vajutage sobivale nupule ekraani all parema nurgas.

4.      Tellimuse saatmine.

4.1   Tellimuse saatmisel palume sisestada oma kontaktandmed ja lisainfo lahtrisse kui soovite midagi lisada. NB!!! KÕIK LAHTRID ON VAJALIK TÄITA!

4.2   Süsteem kontrollib liuguste ja kapimoodulite omavahelist sobivust mõõtude osas ja teavitab sellest, juhul kui need ei klapi. Soovi korral võite kas  jätkata vormistamisega või minna tagasi ja teha parandused.

4.3   Soovi korral võite tellimuse enne saatmist ka tervikuna üle vaadata ja teha muudatusi.

4.4   Meie poolse kauba transpordi ja paigalduse soovi korral lisandub nende eest lisatasu, millest teavitame täpsustavas hinnapakkumises. 

4.5   Juhul kui soovite, meie poolset avade üle mõõtmist enne lõplikku vormistamist, siis selle kohane info kirjutage lisainfo lahtrisse, kuhu võite kirjutada ka muud erisoovid ja täpsustused.

4.6   Tellimuse saatmiseks vajutage vastavat nuppu ekraani paremal all serrvas.

5.      Tellimuse lõplik vormistumine

5.1   Juhul kui avaldate soovi kapi või liuguste asukoha meie poolseks üle mõõtmiseks, siis võtame teiega ühendust ja lepime kokku mõõtmise aja.

5.2   Kapikaupmees OÜ töötaja vaatab teie saadetud tellimuse üle ja teeb vajalikud muudatused ning saadab seejärel teile tellimuse kinnituse / täpsustava hinnapakkumise.

        NB! Kapikaupmees OÜ jätab endale õiguse teha muudatusi tellimissüsteemist tulenevates hindades.

        NB! Meie poolt saadetud hinnapakkumises näidatud hindu enam ei muudeta.

5.2   Tellimus vormistub lõplikult alles pärast meie poolset täpsustavat pakkumist ja pakkumises näidatud ettemaksu tasumist. Ettemaks tellimuse lõplikuks vormistumiseks on 50% tellimuse kinnitusel näidatud hinnast.

5.3   Teil on võimalik tellimusest loobuda jättes ettemaksu tegemata.