| sadowod.com | vivaspb.com |

MISSIOON 

Kapikaupmees OÜ missioon on aidata Sul lihtsalt ja kiiresti leida lahendus oma kodusele ruumikitsikusele pakkudes välja lihtsaid, samas kõikidele vajadustele vastavaid, garderoobikapi mooduleid oma riiete, majapidamistarvikute jne. hoiustamisel. Lisaks pakume ka laias valikus erinevaid liuguksi garderoobikappidele.

LÜHIDALT AJALOOST

Ettevõte alustas oma tegevust 2009. aasta suvel Eesti suurima liugustetootja, L-UKS, toodete müüjana.

Minul, ettevõtte asutajana, on aastatepikkune liuguste ja garderoobisüsteemide müügi alane kogemus. Olles kursis L-UKS toodete võimalustega ja teades ettevõtte toodete kvaliteeti, julgen soovitada neid nii oma senistele parimatele sõpradele kui ka uutele tuttavatele.

TOODETEST

Koostöös Eesti suurima liuguste tootjaga (L-UKS) oleme välja töötanud hulga lihtsaid, kuid samas ka kõige nõudlikumatele vajadustele vastavaid kapimooduleid, mida omavahel kombineerides, saad tulemuseks just Sulle sobiva garderoobikapi lahenduse. Loomulikult toodetakse mooduleid mõõtudes, mis vastavad Sinu kodustele ava mõõtudele, et maksimaalselt ära kasutada Sinu koju või kontorisse planeeritud garderoobikapi asukoht.

Juhul, kui Sa ei leia ette antud moodulite seast Sulle sobivat lahendust, siis oleme valmis moodulitesse ka mõningaid muudatusi tegema.

Lisaks riiulisüsteemidele pakume Sulle ka kvaliteetseid alumiiniumraamis liuguksi, mis on tänapäeval juba garderoobiuste pea ainuloomulik lahendus.

Meie kodulehelt saad teha oma esmased valikud ja hinnapäringud, et siis hiljem meie esindajaga mõõdud ja üksikasjad täpselt paika panna.

Loomulikult hoolitseme soovi korral ka selle eest, et kõik tellitu paigaldatud saaks. Soovi korral toome kauba Sulle lihtsalt koju, et saaksid need ise omade jõududega paigaldatud. Toodetega on alati kaasas paigaldjsuhendid.

Lugupidamisega,

Jaak Tomingas
Kapikaupmees OÜ
moodulkapp.ee